فایل کامل(مقاله ترجمه شده فرآیند تصادفی طراحی زنجیره تأمین تحت شرایط عدم قطعیت)

دانلود مقاله ترجمه شده با موضوع فرآیند تصادفی طراحی زنجیره تأمین تحت شرایط عدم قطعیت (به همراه مقاله اصلی)، در قالب word و در 15 صفحه، قابل ویرایش، شامل: مقدمه مروری بر پیشینه تحقیق بیان مساله مفروضات مساله تابع هدف اول تابع هدف دوم محدودیت ها رویکردمقاله ترجمه شده رشته مهندسی صنایع,مقاله ترجمه شده آماده رشته مهندسی صنایع,مقاله ترجمه شده مهندسی صنایع,مقاله ترجمه شده آماده مهندسی صنایع,ترجمه مقاله مهندسی صنایع,ترجمه مقاله صنایع,مقاله ترجمه شده فرایند تصادفی طراحی زنجیره تأمین|34048845|tbd35007533|تی بی
به وب سایت دانلود و دریافت فایل های درسی آموزشی خوش آمدید اکنون مشخصات فایل مقاله ترجمه شده فرآیند تصادفی طراحی زنجیره تأمین تحت شرایط عدم قطعیترا مشاهده می نمایید

دانلود مقاله ترجمه شده با موضوع فرآیند تصادفی طراحی زنجیره تأمین تحت شرایط عدم قطعیت (به همراه مقاله اصلی)،
در قالب word و در 15 صفحه، قابل ویرایش، شامل:
مقدمه
مروری بر پیشینه تحقیق
بیان مساله
مفروضات مساله
تابع هدف اول
تابع هدف دوم
محدودیت ها
رویکرد حل مساله
تنظیم پارامترها
اندازه گیری سهم هر فاز از عملکرد MOMAP
مقایسه مرز دقیق و تخمینی پارتو
نتیجه گیری


مقدمه این مقاله:
در این مقاله به بررسی یک شبکه دو سطحی، سیستم تولید و توزیع پرداخته شده است که تعداد و محل مراکز توزیع و کارخانهها مشخص است اما تقاضا از مراکز توزیع به عنوان یک متغیر تصادفی در نظر گرفته می شود. مجموعه ای از مکانهای بالقوه برای انبار های جدید نیز در نظر گرفته شده است که برای تاسیس هر یک از این مراکز هزینه ثابتی در نظر گرفته می¬شود. چندین کانال حمل و نقل، برای هر جفت از تسهیلات بین سطوح وجود دارد. پیشنهادات متفاوتی توسط عرضهکنندگان در شرکتهای مختلف بیان میشود مانند استفاده از حالات مختلف حمل و نقل (راه آهن، کامیون، هواپیما و کشتی). همان طور که مشاهده میشود کانال حمل و نقل یک عبارت بسیار عمومی است که نه تنها حالات مختلف حمل و نقل بلکه انواع مختلف خدمات حمل و نقل از یک یا چند شرکت را شامل میشود. پیشنهادهای ارائه شده توسط عرضه¬کنندگان شامل روابط معکوس بین مساله زمان و هزینه است. به عنوان مثال هر چقدر سرعت خدمت رسانی بیشتر باشد هزینه بالاتری را در بر می گیرد. برای حفظ تعادل بین مسائل اقتصادی به همراه پاسخگویی سریع به تقاضا، هدف این مقاله به حداقل رساندن کل هزینه ها و زمان انتظار مورد نیاز برای حمل و نقل کالا در سراسر زنجیره تامین است.


توضیحات:
عنوان انگلیسی مقاله: supply chain design Metaheuristic procedure for a bi-objective
problem with uncertainty

عنوان فارسی مقاله: فرآیند تصادفی طراحی زنجیره تأمین تحت شرایط عدم قطعیت

تعداد صفحات: 15 صفحه با فرمت docx

لازم به توضیح است که مقاله به صورت خلاصه، اما بسیار دقیق و جامع ترجمه شده و شامل کلیه چارچوب و ساختار اصلی مقاله می باشد.


مطالب دیگر:
📃کتاب مردان بی زن ارنست همینگوی📃جزوه خلاصه درس " مبانی کار آفرینی "📃دانلود نمونه سوالات استخدامی موسسه اعتباری ملل📃دانلود نمونه سوالات استخدامی علوم بانکی📃روزانه تا ۱۰۰هزار تومن شارژ رایگان بگیر (ایرانسل و همراه اول)📃دانلود برنامه فیزیکی بیمارستان عمومی – به صورت پاورپوینت ppt📃دانلود مقاله در مورد پارکینگ – به صورت پاورپوینت ppt📃دانلود کتاب صوتی ۱۳ روش برنامه ریزی افراد موفق اثر برایان تریسی📃آموزش کامل ساخت سایت با وردپرس (ویژه)📃کتاب کامل زمینه روانشناسی هیلگارد (ویژه کنکور کارشناسی ارشد، دکتری و آزمون استخدامی آموزش و پرورش)📃مجموعه 11 عدد فایل کورل CDR و DXF کاربردی و آماده برای برش و ساخت هواپیما و فضاپیما و هلی کوپتر📃پاورپوینت طرح درس روزانه صفحات 1 الی 5 کتاب شیمی 3📃کتاب کامل روانشناسی ژنتیک دکتر محمود منصور (جلد 1) ویژه کنکورهای کارشناسی ارشد و دکتری📃کتاب کامل روانشناسی عمومی حمزه گنجی (ویژه کنکورهای کارشناسی ارشد، دکتری و آزمون استخدامی آموزش و پرورش)📃*درآمد روزانه 500هزار تومان*📃جادوی باور داشتن📃دانلود 61 عدد فایل کورل CDR و DXF کاربردی و آماده برای برش قاب عکس و آینه📃جزوه مکاتبات تجاری و گزارش نویسی مالی مخصوص دانشجویان حسابداری📃پاورپوینت طرح درس روزانه صفحات 5 الی 8 کتاب شیمی 3 (صابون وانواع مخلوط‌ها)📃کتاب کامل روانشناسی کودکان و نوجوانان استثنائی دکتر بهروز میلانی فر (مناسب برای کنکور کارشناسی ارشد و دکتری رشته روانشناسی)📃30 نرم افزار تاسیساتی و برودتی📃290 راه برای پولدار شدن📃پاورپوینت در مورد کارگاه آموزشی طرح درس بومی ملی📃پاورپوینت نمونه ای از تدریس شیمی با استفاده از الگوی کاوشگری📃کتاب کامل اندازه گیری، سنجش و ارزشیابی آموزشی علی اکبر سیف (مناسب برای کنکور کارشناسی ارشد و دکتری رشته های روانشناسی و علوم تربیتی و آزمون استخدامی)